Хто такий тестувальник програмного забезпечення? Як стати QA інженером тестером? Вимоги!

Якщо ви володієте хоча б однією мовою програмування, всі дороги сюди будуть відкриті. Вона знадобиться на вищому рівні QA тестувальника, коли ви будете відповідати за створення сценаріїв тестування. У деяких компаніях тестувальники тісно співпрацюють з проектною командою і роблять свій внесок у створення пропозицій для конкретного продукту. Є стереотип інтроверта з ІТ-компанії, який сидить у своєму кабінеті та уникає людей. Ви витрачаєте певну кількість часу на тестування, але ви також повинні донести результати своєї роботи до розробника, менеджера проекту або всієї команди.

як стати тестувальником

Багато хто з них стає жертвами стереотипу, тому що думають, що професія тестувальника проста, легка і приємна, і кожен може їй займатися. Знання марні без можливості застосувати їх на практиці. Не чекайте можливості відточити навички на роботі, практикуйтесь вже зараз. Переходьте на будь-які сайти, качайте додатки або ігри, підходьте до всього з погляду тестувальника. Тестуйте будь-що всіма способами, які ви встигли вивчити. Тестування — дійсно важлива та цікава сфера діяльності, без якої складно уявити існування сучасної ІТ-компанії.

Причина 3 Тестувальники потрібні скрізь

У розвитку бренду бере участь ціла команда професіоналів, але за розробку стратегії та постановку завдань спеціалістам відповідає саме бренд-менеджер. Він продумує образ бренду, просуває його і надихає споживачів знову і знову повертатися до продукту, що полюбився. Дитячі комп’ютерні крісла, за якими сучасні школярі проводять стільки часу, просто junior qa engineer вакансії зобов’язані бути безпечними. Тобто такими, які не тільки не наражатимуть на травми, а ще й запобігатимуть їх виникненню, ну й, звісно, сприятимуть здоровому розвитку та формуванню правильної постави. Ще один варіант для старту кар’єри – це бета-тестування. У цьому випадку ви перевірятимете роботу програми з точки зору кінцевих користувачів.

як стати тестувальником

Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров’я, фінанси та інші особисті відомості). Онлайн-курс GeekBrains прокачає hard та soft skills, які перевіряють на співбесідах. Програма передбачає 50% знання технологій та 50% навчання комунікації з командою. Перші кроки найскладніші, тому ми допоможемо вам правильно розставити пріоритети.

Як стати тестувальником з нуля за 5 місяців?

Цей міф стосується не лише професії тестувальника, а й практично всіх ІТ-професій, доступних для опанування світчерами. Це упередження досить поширене, тому багато людей, кому виповнилося 35 і більше років, бояться зробити крок в бік ІТ. Але якщо ваша мрія здійсниться і ви нарешті потрапите в ІТ, то з подивом зауважите, https://wizardsdev.com/ що з вами пліч-о-пліч можуть працювати і сорокалітні, і ще старші за віком «світчери». Знову ж таки, для сеансу самозаспокоєння пропонуємо вам переглянути на YouTube інтерв’ю зі світчерами, які прийшли в сферу ІТ після 30+. Багато з них теж боялися, що їх не візьмуть на роботу, бо вони, мовляв, не підходять за віком.

як стати тестувальником

Процес навчання, як і в будь-якій іншій спеціалізації, займає чимало часу. Але це може значно скоротитися, якщо ви знайдете надійне джерело знань. На відміну від розробника, тестувальник має взаємодіяти майже з усіма учасниками процесу розробки.

Навчання

Це класичний тестувальник, про якого ми зараз говоримо, це про те, як запобігти виникненню проблем. Професія тестера підійде тим, хто володіє розвиненими аналітичними здібностями і логічним мисленням. Важлива також здатність приділяти увагу дрібницям. Для хорошого розуміння і поглибленого вивчення процесів ігрової розробки раджу брати участь у геймджемах (і не тільки як QA, а й пробувати себе у розробці). Це дасть добрий буст, і я впевнений, що ви дізнаєтесь багато тонкощів розробки, тож зможете будувати більш цікаві, точні та гнучкі тестові стратегії на проєктах. У першу чергу треба навчитися використовувати IT-терміни та QA зокрема.

як стати тестувальником

На багато грошей спочатку розраховувати не варто, проте, якщо ви проявите себе, є шанс отримати запрошення на роботу або рекомендацію для майбутніх співбесід. Мабуть, основною відмінністю платних є наявність викладача, який зможе відповісти на ваші запитання. Крім іншого, багато IT-компаній відкривають власні школи QA-інженерів і потім приймають найздібніших учнів до штату.

Чи справді без технічної освіти не стати тестувальником?

Без цих технічних знань неможливо почати свій шлях. У кожній здоровій компанії QA-команда бере участь в абсолютно всіх процесах і проєктах. Ці люди завжди знають усе про гру, вивчають і документують кожен її куточок, «поїдають» всю технічну документацію і те, що зв’язане з грою, тоннами. Як же стати QA-інженером та з чого варто починати? Так от, почати варто із занурення у теорію забезпечення якості. Багато компаній вважають за краще впроваджувати власні навчальні курси, що допомагає їм бути впевненими у своїх тестерах.

  • Через прогрес, розвиток технологій, перехід в онлайн – зараз знайти роботу в ІТ легше, ніж будь-коли.
  • Як допомогти людині пройти тернистий шлях ньюкамера, якнайшвидше влитися в команду і вийти..
  • Сфера захисту чутливих даних стає все перспективнішою (sensitive data – це, наприклад, біометричні дані, інформація про здоров’я, фінанси та інші особисті відомості).
  • І так, і ні — все залежить від того, чого ви прагнете.
  • Великі компанії зазвичай мають природний шлях розвитку та просування, яким ви можете слідувати після того, як пропрацюєте певну кількість часу.

Тобто, в ньому немає суттєвих несправностей і все працює, як має. Цей веб-сайт використовує файли cooie для персоналізації контенту та реклами та забезпечення найкращого досвіду для користувачів. Ви можете дізнатися більше про нашу політику конфіденційності та файлів cookie. Щоб знайти роботу в галузі Quality Assurance, навчайтеся та розвивайте нестандартне мислення.